VII Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Załoga Korab2 Rally Team w składzie Szymon Kornicki i Piotr Zegarmistrz już w najbliższy weekend weźmie udział w VII Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Szymon Kornicki: Jest to mój czwarty start w tej „domowej” imprezie. Jestem zadowolony z faktu, że Automobilklub Krakowski dba o jej cykliczność. Szybką i efektowną jazdą chcemy oddać hołd dwóm wspaniałym kierowcom, których niestety nie ma już wśród nas. Bardzo się cieszę z rozpoczęcia sezonu w składzie, w którym debiutowaliśmy w rajdach w 2008 roku. Wszystkich kibiców zapraszam do licznego przybycia, a sam nie mogę się już kornicki_14_03_2013_bdoczekać weekendu w Wieliczce!

Piotr Zegarmistrz: Jestem bardzo podekscytowany wydarzeniami, które czekają mnie w najbliższych dniach. Po blisko półtorarocznej przerwie wracam do czynnego uprawiania sportu. Przerwa była spowodowana obowiązkami zawodowymi, które znajdą swoje zwieńczenie w przyszły wtorek. Mam nadzieję, że oba te wydarzenia przebiegną po mojej myśli!
Bardzo się cieszę z powodu ponownych wspólnych startów z Szymkiem, naszym dotychczasowym występom zawsze towarzyszyła świetna atmosfera. W trakcie mojej nieobecności Szymek i zespół bardzo się rozwinęli i odnieśli sporo sukcesów. Mam nadzieję dorównać im i sprostać wyzwaniu!
Dziś zrobiliśmy sobie małą rozgrzewkę na Torze Kielce. Zastanawialiśmy się, czy jazda w dzisiejszych warunkach typu Monte Carlo (rano śnieg, potem lód, a jak wyszło słońce – mokry asfalt) ma jakiś cel, ale obserwując teraz pogodę w Krakowie i prognozy na weekend utwierdziłem się w przekonaniu, że to był świetny pomysł. Do zobaczenia w Wieliczce!

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *