Kornicki / Zegarmistrz po Memoriale

Szymon Kornicki i Piotr Zegarmistrz startujący w barwach Korab2 Rally Team wzięli udział w VII Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza rozegranym na ulicach Wieliczki. Załoga wystartowała Citroenem DS3 R3.Korab2

Szymon Kornicki: Za nami kolejny start w Memoriale. Bardzo się cieszę, że ta impreza stała się już tradycją. Udało nam się z Piotrkiem wykonać dwa czyste przejazdy, z czego jestem bardzo zadowolony. Pogoda zdecydowanie dopisała. Dziękuję kibicom, którzy w tym roku jak zwykle nie zawiedli i tłumnie zgromadzili się przy trasie odcinka.

Piotr Zegarmistrz: Jestem dumny, że mogłem po raz kolejny uczestniczyć w Memoriale i przyczynić się do uczczenia pamięci naszych dwóch Wielkich Mistrzów. Myślę, że dla większości z nas – uczestników zawodów – to był cel numer jeden na miniony weekend i sądząc po liczbie kibiców, został zrealizowany w stu procentach! Dzięki wielkie dla wszystkich, którzy pojawili się w Wieliczce i pomimo mroźnej pogody kibicowali nam gorąco przy trasie imprezy! Przede mną jeszcze jeden ważny odcinek specjalny – w najbliższy wtorek trzymajcie proszę kciuki!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *